Auto detailing

Auto detailing według Wikipedii to: “zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności”.

Według nas, jest to definicja, ktora od strony merytorycznej jest w 100% prawdziwa. Z punktu widzenia detailera (osoby wykonującej nasze usługi) jest to dodatkowo wielka sztuka opanowania i cierpliwości. Wynika to z tego, że skupiamy się na detalach, które jak mówi sama nazwa “detailing” powinny być w centrum naszego zainteresowania.

Misją MAS Detailing jest wzbudzanie świadomości w naszych klientach. Ostatnimi czasy obserwujemy gwałtowny wzrost zainteresowania usługami auto detailingu w Polsce, mnożą się również rozmaite informacje na temat pielęgnacji pojazdów. Niestety nie zawsze są one prawdziwe i często prowadzą do podejmowania niewłaściwej decyzji co do doboru usług dla swojego pojazdu.  Dotyczy to zwłaszcza obecnych trendów w zakresie konserwacji lakieru. Bardzo często okazuje się, że korzystniejsza dla klienta jest systematyczna i bieżąca pielęgnacja auta niż jednorazowy i dość kosztowny zabieg w postaci aplikacji powłoki ochronnej.  Oczywiście każda z metod postępowania ma swoje wady i zalety, dlatego staramy się, żeby każdy odwiedzający nas klient podejmował swoją decyzję świadomie, po uzyskaniu szeregu informacji podczas oględzin pojazdu.

 

AUTO DETAILING WEWNĘTRZNY

 

  • CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA SKÓRY

Jest to usługa dla osób ceniących bieżącą pielęgnację. Regularne czyszczenie i zabezpieczenie skóry zapobiega konieczności renowacji w przyszłości. Usługa składa się z dwóch etapów: pierwszy to precyzyjne czyszczenie każdego elementu, drugi etap to aplikacja produktu utrwalającego farbę (chroni przed wycieraniem farby i przebarwieniami). W zależności od rodzaju i kondycji skóry stosujemy również dodatkowo inne zabiegi np. woskowanie, zmiękczanie lub odżywianie skóry.

– auto – od 350 zł netto całe wnętrze

– meble – od 70 zł netto jedno miejsce siedzące

Inne – wycena indywidualna

 

  • DETAILING WNĘTRZA

Detailing wnętrza to precyzyjne czyszczenie każdego elementu wnętrza auta.

ℹ️ Każdy rodzaj powierzchni wymaga indywidualnego podejścia (w każdym wnętrzu mamy od 5 do nawet 10 różnych rodzajów materiałów!)
ℹ️ Wykonując poszczególne czynności zajmujemy się każdym najmniejszym elementem z osobna, np. pojedynczym elementem nie będzie cała deska rozdzielcza, tylko np. jeden listek kratki wentylacyjnej.
ℹ️ Nie omijamy żadnego elementu, nawet jeśli niektóre wydają się czyste.

– od 1000 zł netto (cena zawiera: pranie ręczne lub maszynowe wszystkich materiałów, podsufitka, wykładzina, pasy itp, precyzyjne czyszczenie skór, plastików, gumy, szyb oraz impregnacja tych elementów. Operacja czyszczenia zajmuje 2 dni)

 

 

AUTO DETAILING ZEWNĘTRZNY

  • korekta lakieru one-step (od 1000 zł netto)
  • korekta lakieru + zabezpieczenie woskiem (od 2500 zł netto)
  • zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną (od 4000 zł netto)

 

* do cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

W celu rezerwacji powyższych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.

Oględziny pojazdów odbywają się w godzinach pracy biura po wcześniejszym umówieniu wizyty.