Renowacja skóry

W nowych, ekskluzywnych autach skóry mają bardzo naturalny i ekskluzywny wygląd, są też miękkie, matowe i cieplejsze w dotyku. Taki efekt uzyskuje się poprzez zminimalizowanie warstw farby i lakieru co przekłada się na słabsze zabezpieczenie skóry i szybsze wycieranie.  Wiekowa skóra bywa z kolei bardzo mocno wysuszona co powoduje, że u schyłku swojego “życia” zaczyna pękać a nawet kruszyć się.

Proces renowacji odbywa się według schematu wykorzystywanego w procesie produkcji tapicerki. Wykonujemy go precyzyjnie z nałożeniem nacisku na odpowiednie, wieloetapowe przygotowanie . Przygotowana powierzchnia ma bardzo lepkie właściwości co powoduje trwałą przyczepność farby. Proces jest zakończony naniesieniem lakieru wykończeniowego utwardzonego preparatem sieciującym, który tworzy szczelną, trudną do naruszenia barierę odporną na ścieranie i inne czynniki zewnętrzne.

 

DZIĘKI DOŚWIADCZENIU ORAZ PROFESJONALNYM PRODUKTOM DM LEATHER CARE ORAZ COLOURLOCK ZAPEWNIAMY FABRYCZNĄ TRWAŁOŚĆ KAŻDEJ USŁUGI

 

Wykonujemy profesjonalną renowację tapicerki samochodowej i meblowej, a także skórzanej galanterii. Zakres naszych działań jest następujący:

  • odnawianie koloru
  • usuwanie przebarwień
  • usuwanie przetarć
  • usuwanie pęknięć
  • usuwanie zarysowań/zadrapań
  • wypełnianie drobnych ubytków
  • zmiana stopnia połysku

 

Koszt renowacji skóry wynosi:

– auto – od 250 zł netto jeden element (np. od szwu do szwu), od 650 zł netto jedno miejsce siedzące
– meble – od 250 zł netto jeden element (np. od szwu do szwu), od 700 zł netto jedno miejsce siedzące
W przypadku konieczności ochrony nici (szwów) przed zamalowaniem, cena podstawowa wzrasta minimum o 50% (wzrost ceny uzależniony od ilości nici).
Inne – wycena indywidualna

 

* do cen należy doliczyć podatek VAT 23%

W celu weryfikacji czy dane uszkodzenie podlega naprawie, prosimy o przesyłanie zdjęć na adres mailowy.